aktualizováno: 03.07.2017 22:30:54 

Chovatelská stanice BO-ZA-PI

RODOKMENY

 

Bessy Čejiva

6. 4. 1997    -   11. 6. 2008 

Argo Relap  
lví žluť 
DKK  0/0
výborný
                                             

Bor z Chuchelského zátiší 
lví žluť
CAC    výborný

Orpheus v. Mühlenberg
lví žluť
CACIB, CAC, Vítěz Brna

Wusky vom Stammhaus Eike

Adele vom Mühlenberg

Ilka v. Mühlenberg 
lví žluť
CAC, Národní vítěz

Leu vom Stammhaus Eike

Alin v. Mühlenberg

Fanny Adak 
lví žluť
Oblastní vítěz, Vítěz třídy
výborná

Alf von Avalon
lví žluť s maskou
Champ. ČSFR, CACIB 

Arko v. Hombrechen

Jasmin v. Teufelsmoor

Alin von Riegel
lví žluť
Oblastní vítěz, výborný

Quax vom Stammhaus Eike

Cati Haus dem Gonnatal

Ara Jakubský dvůr  
lví žluť 
DKK  1/0
velmi dobrá

Alf von Avalon
lví žluť s maskou
Champ. ČSFR, CACIB
4x Vítěz třídy,  výborný                
         

Arko v.Hombrechen
lvížluť  

Berusjosbarn Cabei-Riqiz

Biene v. d. Herrenmühle

Jasmin v. Teufelsmoor
lví žluť

Bär v. Erlenhof

Condora v. Teufelsmoor

Betty Jakubský dvůr
lví žluť s maskou
velmi dobrá

Astor od Čerchovské skály  
lví žluť s maskou
Obl.vítěz, Vítěz plemene    

Quarri v. Mühlenberg

Britt v. d. Nibelungen

Asta Zručská blata
lví žluť     

Ex vom Wächter

Barsa v. Stammhaus Eike

Ajax od Hradu Lipky

17. 10. 1994  -  11. 3. 2008

Baron z Pohraniční stráže CS
velmi dobrý
DKK  1/0
ZM, IPO 2, ZVV 1, OP 1
Bojar z Pohraniční stráže CS
velmi dobrý
DKK  0/0
ZM, ZVV 2
Treu v. Schäferstolz
výborný                                                    HD  C
SP-PS, ZVV 1
 Arko v. Gräfental
 Citta v Schäferstolz
Ilona z Pohraniční stráže CS
HD  A
SP-PS
 Merz z Pohraniční stráže CS
 Asta v. Riedblick
Inka z Píšova CS
velmi dobrý
DKK  0/0
ZM, SP-PS, ZVV 1
Olav z Jirkova dvora CS
velmi dobrý          HD  A
ZM,  ZVV 2
 Viktor v.d. Edelquelle
 Krasa z Jirkova dvora CS
 Ivana z Pohraniční stráže CS
velmi dobrý          HD  A
ZM, ZVV 1
 Merz z Pohraniční stráže
 Asta v. Riedblick
 Ina ze Zlaťáku CS
dobrý
DKK   0/0
ZM, ZVV 1
 Karo z Ulčova dvora CS
velmi dobrý
DKK  0/0
ZM, ZVV 3, ZPO, IPO 3
ÚPM 
 Treu v. Schäferstolz
výborný                  HD  C
SP-PS, ZVV 1
 Arko v. Gräfental
 Citta v. Schäferstolz
 Tila z Ulčova dvora CS
velmi dobrý          HD  A
ZM, ZVV 1
 Bor z Točnicka CS
 Orana z Ulčova dvora CS
 Yena ze Zlaťáku CS
velmi dobrý
DKK  0/0
ZM, ZVV 2
 Exi Ku-Jan CS
velmi dobrý         HD  A
ZM, ZVV 3, IPO 3
ÚME
 Cir z Myslovic CS
 Afra Ku-Jan CS
 Greta ze Zlaťáku CS
výborný                HD  C
ZM, ZVV 3
 Argo z Kamenité stezky CS
2 ÚM ČR
 Dina ze Zlaťáku CS
       

Bessi Z ptačího hnízda

7. 12. 2003 - 2. 9. 2005

 Juno Dombai
velmi dobrý
HD 0/0
ZM, IPO 3, SchH A, SChH 3, ZPO 1, ZVV 1
 Art z Lipin
velmi dobrý
HD  1/0
 ZM, IPO 3, SchH 3, ZV 1
3 ÚM ČR, 2 ÚMS FCI, 2 ÚMS WUSV
 Ir Bo-Ma CS
velmi dobrý,     HD  0/0
ZM, ZVV 3, IPO 1, OP 1
 Din z Pohraniční stráže
 Fleur Bo-Ma CS
 Rexa z Lipin
velmi dobrý       HD  0/0
ZVV 2
 Cak z Labského ramene CS
 6 ÚM ČR
 Darka z Jihoře CS
 Eny Dol-Tes CS
dobrý
HD 0/0
ZM, ZV 1
 Rafal z Vrážské zahrady CS
velmi dobrý,       HD  0/0
IPO 3, SchH 3, SchH A, ZVV 1
5 ÚM ČR
 Aldo Falberon CS
 Ivana z Píšova CS
 Doly z Labského ramene CS
velmi dobrý        HD  0/0
ZM, IPO 3, IPO 2, ZVV 2, IPO 1
2 ÚP
 Ciro z Pohraniční stráže
2 ÚM ČR
 Egina Ku-Jan CS
 Erna z Duškovy zahrady
velmi dobrá
HD  0/0
SchH A, IPO 2, ZVV 1, SchH 1
 Xero z Pohraniční stráže
velmi dobrý
HD  0/0
IPO 3, SchH 2
 Grim z Pohraniční stráže
velmi dobrý         HD  0/0
ZM, ZV 3, IPO 3, SchH 3, ZPS 1
5 ÚM ČR
 Ben z Bolfu CS
 
 Tina z Pohraniční stráže
 Lenka Clo CS
dobrý                   HD  1/1
ZV 1
 Kaso z Pohraniční stráže
 Nora z Blatenského zámku
 Bessi od Vlašimské brány
dobrý
HD  0/0
ZVV 1
 Rafal z Vrážské zahrady CS
 velmi dobrý        HD  0/0
IPO 3, SchH A, ZVV 1
5 ÚM ČR
 Aldo Falberon CS
 Ivana z Píšova CS
 Káťa Anrebri
dobrý                    HD  0/0
ZV 3, IPO 1
 Bob Cega CS
 Cita z Knihovského údolí CS
       

Bary ze Slunného údolí

11. 11. 1998 - 6. 9. 2004

 Baddy Veverčí stráň
lví žluť
DKK  0/0
výborný
 Ard pod Dubem
lví žluť s maskou
 Brit Zručská blata
Oblast. vítěz, 4x Vítěz třídy
 Ex vom Wächter
 Barsa v. Stammhaus Eike
 Cita Zručská blata
lví žluť
Vítěz ČR, Klub. vítěz
 Askan v. Weissen Haus
 Aranka Zručská blata
 Brenda Podřipské podhájí
lví žluť s maskou
DKK  1/0
výborná

Alf von Avalon
lví žluť s maskou
DKK  0/0
Arko v. Hombrechen
 Jasmin v. Teufelsmoor
 Arcana Lví hrádek
lví žluť
Vítěz tř. mladých,  výborná
 Astor od Čerchovské skály
 Cilka Zručská blata
 Beréniké Chrástné pole
lví žluť
DKK  0/0
CACIB, CAC, výborná
Alf von Avalon
lví žluť s maskou
DKK  0/0
Champ. ČSFR, CACIB, 4 x Vítěz tř., výborný
     
Arko v. Hombrechen
lví žluť
HD B
  
 Berusjosbarn Cabei-Riqiz
 Biene v.d. Herrenmühle
 Jasmin v. Teufelsmoor
lví žluť
 Bär v. Erlenhof
 Condora v. Teufelsmoor
 Ayké od Plešivec. hradiště
velmi dobrá
 Art od Čerchovské skály
lví žluť
 Quarri v. Mühlenberg
 Britt v. d. Nibelungen
 Citta z Chuchelského zátiší  Askan v. Weissen Haus
 Ilka v. Mühlenberg
 
 Kell z Pohraniční stráže CS
 a - Jaso z Pohraniční stráže CS
    velmi dobrý
    SP/PS
 a - Irr z Pohraniční stráže CS
  velmi dobrý
  SP/PS
 c - Treu v. Schäferstolz
  výborný
  SP/PS, ZVV1
 
 
 a - Muška z Jirkova dvora CS
  velmi dobrá
  ZVV1
 
 
 a - Cedra z Pohraniční stráže CS
  SP/PS
 a - Viktor v.d. Edelguelle
  výborný
  SP/PS
 
 
 a - Faxa z Pohran. stráže CS
  SP/PS
 
 
 a - Ange z Jirkova dvora CS
    výborná, Vítěz třídy
    ZVV1, SP/PS
 a - Kass v. Fürstendamm
  výborný
  ZVV2
 a - Held v. Ritterberg
  SchH 1
 
 
 a - Xenia v. Fürstendamm
  SchH 1
 
 
a - Pola z Pohraniční stráže CS
výborná
ZVV2, IPO 1
 a - Bolko Kostar CS
velmi dobrý
ZVV1, ÚP 1980
 
 
 a - Lora z Jirkova dvora CS
ZVV1, SP/PS
 
 
 

 Darka Ort CS

24. 4. 1986  -  3. 6. 1998

 a - Pir Rhodopy CS
    výborný
    ZM, ZVV2
 c - Gert v. Löwenhain
   výborný
    ZM, ZVV1
 a - Eros v. Adeloga
    SchH 3
 
 
 a - Gilde v. d.       
    Elisabethenklauss
    SchH 1 
 
 
 a - Heny Rhodopy CS
    výborná,  Vítěz třídy
    ZM, ZVV1
 a - Sony z Rowenalu CS
    výborný
    ZVV3
 
 
 Gita z Ebu CS
 Vítěz tř. šampionů
 výborná,   ZVV1
 
 
 a - Dita z Pohraničního pásma CS
    výborná
    ZM, ZVV1
 a - Felix Kasiopea CS
   výborný
    ZM, ZVV1, ZVV2
  Lord v. Haus Musshafen
 ZVV1
 
 
  Cita Kasiopea CS
 velmi dobrá
 ZVV1
 
 
 a - Nera z Basileje CS
    dobrá
    ZM, ZVV1
 Götz v.d. Paarquelle
 Champion ČSSR 72, CACIB
 výborný,    ZVV 1
 
 
 Barbara Onyx
 
 
 

 

TOPlist