aktualizováno: 15.11.2017 21:13:33 

Chovatelská stanice BO-ZA-PI

RODOKMENY

 

Falco BO-ZA-PI   16.4.2010      
 LPN1  N/N negativní  
 DKK 0/0
     
Charly Löwe vom Bernburgerland                  HD A2
LPN1  N/N frei
Nico v. Haus Voigt                                   HD A2
  
Isbjorn v. Lowegarten                                       HD B1
Colja v. Lowergarten                           HD A
Remrod´s Christmas Dreaming       HD A2
Jakarta v. Muhlenberg                                     HD A2
Elwis v. Haus Voigt                               HD C1
Cyranaika v. Muhlenberg                    HD A2
Bella Belinda Lowe vom Bernburgerland                                      HD A2
  
Don-Radjhi v. Steinshof                                   HD A2
Radjhi v. Lowenkraft                            HD A
Britta v. Rota Fleur                                HD A2
Tessa v. Haus Schluter                                    HD C1
Nelson v. Haus Schluter                     HD A2
Lisa v. Haus Schluter                          HD B
Hanny April Zářické údolí                     Výborná,                                                          Vítěz třídy, Krajský vítěz, CAJC 
DKK 0/0           LPN1  N/N frei
 
Dario Ensson Bohemia                       HD A2                                                          Interchampion Champion - Německý, Rakouský, Slovenský, Český, Slovinský, Maďarský
 
  
Berljon Ullisseueberall                                   HD B                                                Interchampion, Klubový vítěz Itálie 2002
 
Zeldas Foxtrot                                   HD H                                           Champion
  
Berljon Orkideodessa                     HD A
 
Bessy Ensson Bohemia                                      lví žluť                                                              Champ. ČR, SR, Polska,Dtch., VDH
 
Fratz v. Feuerbach                            HD B1                                             Interch., Ch. Německo, Ch. VDH
 
Annie Chalupecké skalky         Interch., Český ch., Ch.Něm.,VDH,Klub.Champ.
 
April Zářické údolí                                  lví žluť                                                       chovná                                                              HD 0/0                                                            Res. CACIB, Res.CAC                          výborná
 
Hassan Tedor z Kletí                                          lví žluť, maska                                                   HD 0/0                                                                 výborný
 
Anselm Oro vom Haus Schilling lví žluť                                                      HD 1/1                                             velmi dobrý chovný
Anessa Tedor z Kletí                             lví žluť, maska                              velmi dobrý
Aida Myslibořické polesí                                  lví žluť                                                                 HD 1/1                                                         výborná
 
Agyr Lesní lom CS                                HD 0/0                                           Český ch., CACIB, Nej.pes plem., ZOP,ZPU, ZM
Betty Lesní lom CS                                lví žluť                                                HD 0/2                                        výborný

 

 

EWA BO-ZA-PI      23.3.2009
DKK  0/0,   LPN1  N/N negativní 
     
       
Darko vom Holzland                                       HD A1
r.CACIB, CAC 2x, r.CAC
Anw.Dt.Ch. VDH,   Res.Anw (VDH)
   
Gringo v. Bayertor                        HD A2
 
Aaron v. Equitania                       HD B2
 
Sorbygarden´s Baucan                    HD A
                                                           
Kischny-Kimba Deern v.Leuchtturm HD A2
Shyra v. Dreiburgenland           HD B1
Kalakyrian´s Ikaros                            HD A2
Natalie v. Dreiburgenland                   HD B
Zidaya v. Welland                          HD A2
 
Aquino-Zep Lowe v. Vogtland    HD A2
 
Tjubans Zep                                           HD B1
 
Allegra v. Casa Montana                     HD B1
 
Tracy v. Welland                         HD B1
 
Brentano v. Equitania                           HD A2
 
Kiserdei Nora                                        HD A2
 
Hanny April Zářické údolí 
Výborná
Vítěz třídy, Krajský vítěz, CAJC
DKK  0/0,          LPN1   N/N
 
 
Dario Ensson Bohemia          HD A2                         Interchampion Champion - Německý, Rakouský, Slovenský, Český, Slovinský, Maďarský 
 
Berljon Ullisseueberall             HD B                             Interchampion, Klubový vítěz Itálie 2002
 
Zeldas Foxtrot                                       HD H                                            Champion
 
Berljon Orkideodessa                         HD A
 
Bessy Ensson Bohemia                lví žluť                                   Champ. ČR, SR, Polska,Dtch., VDH
 
Fratz v. Feuerbach                                HD B1                                            Interch., Ch. Německo, Ch. VDH
 
Annie Chalupecké skalky          Interch., Český ch., Ch.Něm.,VDH,Klub.Champ.
 
April Zářické údolí                        lví žluť                                      chovná                                             HD 0/0                                           Res. CACIB, Res.CAC               výborná
 
Hassan Tedor z Kletí                    lví žluť, maska                             HD 0/0                                   výborný
 
Anselm Oro vom Haus Schilling        lví žluť   HD 1/1                                velmi dobrý,  chovný
Anessa Tedor z Kletí                             lví žluť, maska                                  velmi dobrý
Aida Myslibořické polesí            lví žluť                                           HD 1/1                                   výborná
 
Agyr Lesní lom CS                       HD 0/0                                               Český ch., CACIB, Nej.pes plem., ZOP,ZPU, ZM
 
Betty Lesní lom CS                                lví žluť                                                    HD 0/2                                            výborný

 

 
 
 

 

Hanny April Zařické údolí  
22. 11. 2005
DKK  0/0,    LPN1   N/N
 
 
 
Dario Ensson  Bohemia   
HD A2                                                            
      Interchampion, Champion - Německo, Rakousko, Slovensko, Česko, Slovinsko, Maďarsko 
 
 
Berljon Ulisseueberall                                                         HD  B                               Interchampion, Klubový vítěz Itálie 2002 
 
   
Zeldas Foxtrot                          HD  H                             Champion  
                                       
 
Zeldas Working Class Herou    
 
Zeldas MixedEmotions    
                                     
Berljon OrkideOdessa             HD A  
 
Radjhi v. Lowenkraft  
         
Mathoakas Girl Running for Remrod
 
Bessy Ensson Bohemia   lví žluť                               Champ. ČR, SR, Polska, Dtch, VDH  
     
Fratz vom Feuerbach               HD  B1                                         Interch., Ch. Německo,  Ch. VDH  
                                     
Golf du Verger Chante-Merle                  Interch.  
 
Aischa v. Feuerbach
Annie Chalupecké Skalky     lví žluť,                                     HD 0/0                                           Interch., Český ch., Ch. Něm., Ch. VDH, Klub. champ.  
                 
Elkan vom Welland                                        Klub. champ.
 
Ingi Zručská  blata 
Interch.
April Zařické  údolí              
lví žluť
chovná                                                           HD 0/0                                                                           Res. CACIB, Res.CAC,  
výborný
 
 
 
Hassan Tedor z Klení       lví žluť,  maska                 HD  0/0
výborný
Anselm Oro vom Haus Schilling                                       lví žluť,  chovný                         HD  1/1  velmi dobrý
Dallas-Hatalmas v.  Weidstöckli
Interch. 
Amiga Felsöduna-Völgyi
Anessa Tedor z Klení               lví žluť, maska                 chovná II                               velmi dobrý
Fidus Chrismona
Aranka z Třeboňských rybníků
 
Aida Mysliborické polesí lví žluť                                     HD  1/1                       výborný
 
Agyr Lesní Lom CS                   lví žluť                                         HD 0/0                                   Český ch., CACIB, Nej. pes plem., zkoušky  ZOP,ZPU,ZM
 
 Gvendy Zručská Blata CS                       Champ. ČSFR
 
Cita Lví hrádek  CS 
 výborný
Betty Lesní Lom CS                 lví žluť                                       HD  0/2                               výborný
 
Dan Obědkovská dolina  CS
výborný
 
Axana Lví pes CS                                    Oblastní  vítěz
 
 
 
 
 
 
 
Darka BO-ZA-PI
2. 3. 2004
 
 
 
Elwis Matthew Salve Leon                                     zlatá              
DKK  0/0 
chovný 
 
Amir vor Welland Dragongardens                   lví žluť s maskou             HD frei / A2                       výborný  
         
Radjhi v. Lowenkraft   červenohnědá s maskou       HD  A                                         ICH. Dt. VDH C 
 
 
 
 Baron v. Wehrholz
 
 Petula v. Löwenreich
 
 Abracadabra
 
 Blanco Santos Sörbygardens
   
 Tracy Dragongardens
 
 Michelle Löwe v. Osning   červenohnědá s maskou  DKK 1/1                               výborná
Vindur-Stomur the Viking   HD  B                                           W. Jgd. Sgr. CH Holl.
 
 Rossnick Eckl Thump
 Nomanscourt Casey
 Lady-Lola Löwe v. Osning   HD  A2
 Amaranthus Rosaceae
 
 Babette v. Haflingerhof
Bessy Čejiva    
lví žluť 
DKK  1/2 
Oblastní vítěz 2x, Krajský vítěz , 
Vítěz třídy otevřené 2x 
Český veterán šampión 
 
Argo Relap                             lví žluť                                   DKK  0/0                               výborný                          
Bor z Chuchelského zátiší       lví žluť                               výborný   CAC
 Orpheus v. Mühlenberg
 
 Ilka v. Mühlenberg
 Fanny Adak                                lví žluť                                     Oblastní vítěz, Vítěz třídy
Alf von Avalon                        
 
 Alin von Riegel
Ara Jakubský  dvůr            lví  žluť                              DKK 1/0                                   velmi dobrá
Alf von Avalon                           lví žluť s maskou                     HD A                                           CH ČSFR,  CACIB 
 
Arko v. Hombrechen
 
 Jasmin v. Teufelsmoor
Bety Jakubský dvůr                 lví žluť s maskou                 velmi dobrá
 Astor od Čerchovské skály
 Asta Zručská blata

 

 
 
TOPlist